Tanıtım Videomuz EN

 

Anatolian Pars Group, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğinin bilinciyle geri dönüşüm sektöründeki yolculuğuna 2003 yılında Arı Arıtma ile başladı.

2005 yılında ilk Lisanslı Liman Atık Alım Tesisini kurmasının ardından 2008 yılında Türkiye’nin ilk Lisanslı Çamur Kurutma Tesisi Bumerang’ı kurarak gücüne güç kattı.

Hedefleri günden güne büyüyen, sektörün gelişen dinamiklerine ayak uyduran ve kısa zamanda sektördeki yerini belirleyen Anatolian Pars Group, bambaşka bir hedefle, atıktan enerji üretmek amacıyla 2012’de Zeus Enerji’yi kurdu.

Hemen ardından 2013 yılında Ara Depolama Tesisi Çöp Adam’ı kurarak, atık yönetimini entegre hale getirecek hamlelerine devam etti.

Anatolian Pars Group bu gelişimi ülke çapında da gösterebilmek adına ilk adımını Adana’da atarak Kontamine Atık ve Çamur Kurutma Tesisi’ni kurdu.

Son olarak 2014’te imza niteliğindeki projelerine yenisini ekleyerek Türkiye’nin ilk Sıvı Atık Bertaraf Tesisi’ni kurdu.

Bugün, her geçen gün değişen ve gelişen sektörün tüm gerekliliklerini yerine getiren, insan ve çevre sağlığını her şeyin önünde tutan ilk niteliğindeki projeleriyle ve müşteri odaklı çalışma stratejisi ile sektöründe öncü olan Anatolian Pars Group, gücünü aldığı Türk ekonomisine güç katma hedefiyle yoluna devam ediyor.

Şirketlerimiz, süreçlerinin tümünde sürdürülebilir yöntemlerle kaliteyi her zaman birimimizde olabilicek en yükse standartlarda sağlamayı hedeflemektedir.